zamówienie na:

Przebudowa drogi gminnej nr 120111C Długie II – Kozłówiec – Długie II na odc. od km 0+000 do km 0+157 wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2205C Długie – Rakowo - Cetki

zamawiający: Gmina Wąpielsk
tryb zamówienia: zapytanie ofertowe zgodnie z art. 4 p. 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych
nr sprawy: RI 271/9/17MR
wartość: -
termin składania ofert: 30 sierpnia 2017  14:00
wynik postępowania: Postępowanie został unieważnione gdyż w odpowiedzi na zapytanie nie wpłynęła żadna oferta.  




ZAPYTANIE OFERTOWE
RI 271/9/17MR

1. Zamawiający;                        Gmina Wąpielsk
Wąpielsk 20, 87-337 Wąpielsk
zaprasza do złożenia oferty na realizacją zadania pn.;
Przebudowa drogi gminnej nr 120111C Długie II – Kozłówiec – Długie II na odc. od km 0+000 do km 0+157 wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2205C Długie – Rakowo - Cetki
2. Przedmiot zamówienia:
Inwestycja polega na przebudowie drogi gminnej nr 120111C Długie II – Kozłówiec – Długie II na odc. od km 0+000 do km 0+157 wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2205C Długie – Rakowo - Cetki. Obecnie droga posiada nawierzchnię żwirową. Pozostała część pasa drogowego zarośnięta jest roślinnością niską. W pasie drogowym – przy granicy działek – rosną drzewa. Istniejąca nawierzchnia znajduje się w złym stanie technicznym, liczne wyboje i nierówności.
Jest to droga lokalna, kategoria ruchu KR 1-2.
Zaprojektowano przebudowę drogi gminnej na odcinku 157 m. Początek kilometrarza (km 0+000) założono na przecięciu osi drogi gminnej z krawędzią drogi powiatowej nr 2205C Długie – Rakowo – Cetki.
Zaprojektowano nawierzchnię drogi z betonu asfaltowego. Szerokość jezdni: 4,5m (z mijankami – planowane w kolejnym etapie przebudowy drogi). Trasę drogi pozostawiono bez zmian, składa się ona z odcinków prostych połączonych łukiem poziomym poprzedzonym prostymi przejściowymi o długości 30,0m.
Niweletę drogi wyniesiono ponad niweletę istniejącą o grubość konstrukcji jezdni (po uprzednim wyprofilowaniu i nadaniu spadków poprzecznych).
Na skrzyżowaniu z droga powiatową zastosowano wyokrąglenie krawędzi jezdni łukami o promieniach 6,0 i 8,0m. Zaprojektowano przepust z rur betonowych o średnicy 60 cm na ławie żwirowej grub.20 cm wraz ze ściankami.
Zaprojektowano pobocza umocnione kruszywem łamanym szer. 0,75m.
Pochylenie poprzeczne poboczy przy przekroju daszkowym jezdni wynosi 8%, przy pochyleniu jednostronnym- pochylenie pobocza zgodne z pochyleniem jezdni oraz 8% po stronie przeciwnej.
Zaprojektowano zjazdy o nawierzchni z betonu asfaltowego.
Projektowana przebudowa powoduje konieczność wycinki 1 drzewa. Stosowną decyzję z pozwoleniem na wycinkę drzew uzyska Inwestor. Projektuje się usunięcie przerośniętej i niepielęgnowanej darniny oraz części krzewów znajdujących się w granicach pasa drogowego. Po wyprofilowaniu poboczy i skarp projektuje się obsianie ich trawą.
Zaplanowano wykonanie następującej konstrukcji jezdni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S grub. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W grub. 4 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm grub.25cm,
- wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża istniejącego.
Konstrukcja zjazdów analogiczna do konstrukcji drogi gminnej.
Pobocza umocnione kruszywem łamanym 0/31,5mm o grubości 15 cm.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót opracowany na podstawie projektu wykonawczego, wchodzący w skład opracowania.
 
Do wykonawcy należy także zabezpieczenie placu budowy, wykonanie robót przygotowawczych, porządkowych, zagospodarowanie placu budowy, doprowadzenie energii elektrycznej i wody dla potrzeb budowy, utrzymanie zaplecza i placu budowy, sporządzenie projektu organizacji ruchu na czas realizacji robót prowadzonych w pasie drogowym, oraz sporządzenia stałego projektu organizacji ruchu wraz z uzyskaniem niezbędnych opinii, dokonaniem uzgodnień i uzyskaniem zatwierdzenia, zapewnienia znaków niezbędnych do wprowadzenia oznakowania zgodnie zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu na czas realizacji robót prowadzonych w pasie drogowym wraz z ustawieniem.
Wykonawca w trakcie realizacji zamówienia będzie przestrzegał przepisów o ochronie środowiska i przyrody tj. ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2004 r. Nr 92 poz. 880 z późn. zm.); z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawa ochrony środowiska (tekst jednolity Dz. U z 2008 r. Nr 25 poz. 150 z późn. Zm
Zabrania się stosowania materiałów nieodpowiadających wymaganiom Polskiej Normy oraz innym określonym w projekcie. Wykonawca ma obowiązek posiadać w stosunku do użytych materiałów i urządzeń dokumenty potwierdzające pozwolenie na zastosowanie/wbudowanie (atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).
Wyroby budowlane użyte do wykonania robót muszą odpowiadać wymaganiom określonym w obowiązujących przepisach z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych.
Wykonawca, jako wytwórca odpadów, jest odpowiedzialny za odzysk lub unieszkodliwienie wszelkich odpadów powstałych w trakcie realizacji robót stanowiących przedmiot zamówienia oraz do wskazania miejsca i procesu zastosowanego odzysku lub unieszkodliwienia tych odpadów. W tym względzie Wykonawca najpóźniej w dniu przekazania terenu budowy przedstawi uprawnienia własne w zakresie sposobu gospodarowania odpadami lub podmiotu, z którym ma zawarte umowy na świadczenie usług w zakresie sposobu gospodarowania odpadami.
            Wszelkie uwagi do rozwiązań projektowych i przedmiaru robót Wykonawca winien złożyć przed złożeniem oferty.
Szczegółowy opis zamówienia znajduję się w dokumentacji technicznej będącej załącznikiem do niniejszego zapytania.
Zadanie zostanie uznane za wykonane na podstawie protokołu odbioru inwestycji podpisanego przez przedstawiciela wykonawcy, zamawiającego oraz inspektora nadzoru powołanego przez zamawiającego.  
3.   Termin realizacji zamówienia:
Do 31 października 2017 r.
4.   Termin związania z oferta:
Wykonawca jest związany złożoną ofertą przez 30 dni. Bieg terminu, związania ofertą rozpoczyna wraz z upływem terminu składania ofert.
5 Kryteria wyboru oferty:
Najniższa cena brutto oferty spełniającej wszystkie wymagania Zamawiającego opisane w niniejszym Zapytaniu ofertowym.
6 Składanie ofert częściowych:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
7. Do porozumiewania się z wykonawcami upoważnione są następujące osoby:
Marcin Rempuszewski, pokój nr 29, tel. (0-56) 49 38321 w 49, fax. (0-56) 49 38322, w godz. 800–1400, e-mail: m.rempuszewski@wapielsk.pl
8.     Sposób przygotowania oferty;
Wykonawca obowiązany jest przygotować ofertę zgodnie z wymaganiami Zapytania. Ofertę należy złożyć w języku polskim z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności. Ofertę należy zapakować w zamkniętą kopertę z podaniem nazwy zamawiającego, nazwy wykonawcy oraz z dopiskiem „Oferta na wykonanie zamówienia: Przebudowa drogi gminnej nr 120111C Długie II – Kozłówiec – Długie II na odc. od km 0+000 do km 0+157 wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2205C Długie – Rakowo - Cetki” Oferta musi być podpisana przez Wykonawcę lub upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy. Ceny w Ofercie muszą być podane w złotych polskich.
9. Miejsce i termin złożenia ofert:
Oferty należy składać osobiście, w siedzibie zamawiającego - Urząd Gminy w Wąpielsku, 87-337 Wąpielsk, w pokoju 11 (sekretariat). Oferty można także przesłać pocztą. O terminowości przesłania oferty decyduje data wpływu do zamawiającego.
Ostateczny termin składania ofert do dnia 30 września 2017 r. do godz. 14:00
10. Do oferty należy załączyć:
1. Wypełniony formularz cenowy, stanowiący Załącznik Nr 1 do niniejszego Zapytania ofertowego.
2. Wypełniony kosztorys ofertowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do niniejszego Zapytania ofertowego.

Załączniki:
Specyfikacja (49kB) word
Formularz ofertowy (26kB) word
Przedmiar robót. (99kB) pdf
Dokumentacja techniczna (913kB) rar
Szczegółowe specyfikacje techniczne (213kB) pdf

metryczka


Opublikował: Marcin Rempuszewski (23 sierpnia 2017, 10:38:21)

Ostatnia zmiana: Marcin Rempuszewski (15 grudnia 2017, 08:19:42)
Zmieniono: Wynik postępowania

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 585